Новинка

Дитяча іграшка "Відерце Замок" ТехноК 2285TXK Блакитний
- Готово до відправки
- Код: 2285TXK(Blue)
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Відерце Замок" ТехноК 2285TXK Блакитний
Дитяча іграшка "Відерце Замок" ТехноК 2285TXK Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Плануєте відпочинок із дітьми в пісочниці чи на березі моря? Тоді без яскравого відерця не обійтися!
Це обов'язковий атрибут літнього дозвілля, що стане в пригоді для будь-яких дитячих ігор. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 90 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 14 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.09 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 54 ₴


