Новинка

Дитяча іграшка "Відерце" ТехноК 6948TXK Червоний
- Немає в наявності
- Код: 6948TXK(Red)
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Відерце" ТехноК 6948TXK Червоний
Дитяча іграшка "Відерце" ТехноК 6948TXK Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Це чудове кругле відерце для гри з піском та водою — ідеальний вибір для маленьких дослідників. Особливості та переваги: Оригінальний дизайн: Відерце привертає увагу своєю цікавою формою, що імітує кладку середньовічної вежі .
Яскраві кольори роблять іграшку ще більш привабливою.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 41 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 11 |
| Габарити: ширина | 9 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.041 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 35 ₴


