
Дитячий набір для гри з піском ТехноК 5743TXK із формочками морозива Блакитний
- Готово до відправки
- Код: 5743TXK(Blue)
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий набір для гри з піском ТехноК 5743TXK із формочками морозива Блакитний
Дитячий набір для гри з піском ТехноК 5743TXK із формочками морозива Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
І не забудьте взяти з собою яскравий набір для гри з піском ТехноК «Морозиво» . Цей оригінальний комплект не лише розважить малюків у спекотні літні дні, але й подарує дорослим довгоочікувані хвилини спокою.
Особливості та переваги набору: Унікальний дизайн: Набір складається з яскравого відерця, що нагадує морозиво, спеціальної кришки, в яку зручно вставляти інструменти, формочок у вигляді ріжка та лопатки-ложки.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 183 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 290 мм |
| Вага | 227 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 18.3 |
| Габарити: висота | 29 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.227 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 189 ₴


