
Дитячий набір "Sweet muffin" 6382TXK для гри з піском Блакитний
- Готово до відправки
- Код: 6382TXK(Blue)
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий набір "Sweet muffin" 6382TXK для гри з піском Блакитний
Дитячий набір "Sweet muffin" 6382TXK для гри з піском Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Оригінальні та цікаві «Набори для гри з піском ТехноК» принесуть багато радості та захопливих ігор вашим малюкам. Цей унікальний набір стане ідеальним подарунком для маленьких кулінарів та будівельників.
Розвиток творчості та уяви: Набір ідеально підходить для рольових ігор типу «кафе» або «магазин», а також для ліплення піщаних «кексів». Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 229 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 21 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.229 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 197 ₴


