
Дитячий набір для гри з піском ТехноК 7068TXK, 3 кольори Рожевий
- Готово до відправки
- Код: 7068TXK(Pink)
71 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий набір для гри з піском ТехноК 7068TXK, 3 кольори Рожевий
Дитячий набір для гри з піском ТехноК 7068TXK, 3 кольори Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо наш новий Набір для гри з піском у круглому відерці — ідеальний вибір для найменших! Яскраві кольори, оригінальні форми та цікава комплектація не залишать байдужими ані дітей, ані їхніх батьків.
Кругле відерце-вежа: Дизайн відерця імітує середньовічну вежу з кам'яною кладкою, що перетворює звичайне будівництво замків на захопливу гру.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 81 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 11 |
| Габарити: висота | 16 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.081 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 71 ₴


