
Іграшка "Набір пісочний 1" ТехноК 3091TXK відерце, 6 пасочок та лопатка Блакитний
- Готово до відправки
- Код: 3091TXK(Blue)
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка "Набір пісочний 1" ТехноК 3091TXK відерце, 6 пасочок та лопатка Блакитний
Іграшка "Набір пісочний 1" ТехноК 3091TXK відерце, 6 пасочок та лопатка Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Час, проведений у пісочниці та біля води, стане по-справжньому незабутнім і збагатить дитинство вашого малюка завдяки нашому чудовому відерцю з яскравим малюнком ! Ігри стануть ще цікавішими, адже привабливе зображення на відерці неодмінно приверне увагу маленьких дослідників.
Особливості та переваги: Технологія IML: Головною особливістю цього відерця є малюнок, виконаний за сучасною технологією IML (In-Mould Labelling) . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластик.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 195 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 25 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.195 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 149 ₴


