
Іграшка "Набір пісочний А" ТехноК 0489TXK 2 пасочки Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 0489TXK(Pink)
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка "Набір пісочний А" ТехноК 0489TXK 2 пасочки Рожевий
Іграшка "Набір пісочний А" ТехноК 0489TXK 2 пасочки Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо яскравий та функціональний набір для гри в піску та саду, що стане чудовим подарунком для вашого малюка. Цей комплект дозволить дитині годинами захоплено творити, розвиваючи при цьому важливі навички.
Яскраве ребристе відерце: Привабливе відерце зі зручною ручкою не лише легко утримувати маленьким ручкам, але й завдяки своїй ребристій поверхні додає цікавих текстур до піщаних будівель. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 140 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 14.5 |
| Габарити: висота | 21 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.14 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 78 ₴


