
Іграшка "Набір Замок" ТехноК 2278TXK для ігор з піском Блакитний
- Готово до відправки
- Код: 2278TXK(Blue)
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка "Набір Замок" ТехноК 2278TXK для ігор з піском Блакитний
Іграшка "Набір Замок" ТехноК 2278TXK для ігор з піском Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо чудовий набір для гри в піску та саду, який перетворить кожну гру на справжню пригоду! Цей яскравий комплект ідеально підходить для маленьких будівельників та садівників, пропонуючи все необхідне для творчих ігор та розвитку важливих навичок.
Яскраве відерце-замок: Відерце, оформлене у вигляді вежі середньовічного замку, не лише приваблює погляд, але й має зручну ручку, що полегшує перенесення піску, води чи будівельних матеріалів. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 185 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 20.5 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 27 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.185 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 105 ₴


