
Іграшка "Набір Карапуз" ТехноК 2841TXK для ігор з піском Рожевий
- Готово до відправки
- Код: 2841TXK(Pink)
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка "Набір Карапуз" ТехноК 2841TXK для ігор з піском Рожевий
Іграшка "Набір Карапуз" ТехноК 2841TXK для ігор з піском Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо чарівний набір для гри в піску та саду, створений спеціально для найменших дослідників! Цей комплект ідеально підходить для розвитку дрібної моторики, уяви та логічного мислення, пропонуючи годинник захопливих ігор на свіжому повітрі.
2 формочки для піску у вигляді фруктів: Яскраві формочки дозволять створювати кумедні пісочні фігурки у вигляді улюблених фруктів, роблячи гру ще цікавішою та допомагаючи вивчати нові форми та кольори. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 90 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12.5 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 17 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.09 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 82 ₴


