
Дитяча іграшка "Совочок" ТехноК 2186TXK, 4 кольори Блакитний
- Готово до відправки
- Код: 2186TXK(Blue)
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча іграшка "Совочок" ТехноК 2186TXK, 4 кольори Блакитний
Дитяча іграшка "Совочок" ТехноК 2186TXK, 4 кольори Блакитний — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі лопати зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Совок – це універсальна та незамінна іграшка, яка обов'язково сподобається всім дітям! Скільки цікавих завдань знайдеться для нього у пісочниці, на пляжі чи навіть у саду.
Особливості та переваги: Для будівництва: Іграшка стане в нагоді для будівництва величних пісочних замків та створення різноманітних пасочок . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 30 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 4.5 |
| Габарити: висота | 8 |
| Тип | Лопатки |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.03 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Блакитний |
- Ціна: 25 ₴


