
Дитяча іграшка "Совочок" ТехноК 5590TXK для дому Зелений
- Готово до відправки
- Код: 5590TXK(Green)
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча іграшка "Совочок" ТехноК 5590TXK для дому Зелений
Дитяча іграшка "Совочок" ТехноК 5590TXK для дому Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі лопати зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо іграшковий совок — універсальний і незамінний предмет для кожної дитячої кімнати! Ця, здавалося б, проста іграшка стане чудовим помічником не тільки для підтримання порядку, а й для виховання корисних навичок у вашої дитини.
Особливості та переваги: Багатофункціональність: З таким совком дитина може не лише прибрати у своїй кімнаті, а й швидко зібрати маленькі машинки, фігурки, кубики чи інші елементи конструктора . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, машинки.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Совок |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 22 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 2.5 |
| Габарити: висота | 13 |
| Вага товару | 0.022 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 23 ₴


