
Літак-запускалка "Параскуф" Bambi 0692A 46 см Синій
- Готово до відправки
- Код: 0692A(Blue)
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Літак-запускалка "Параскуф" Bambi 0692A 46 см Синій
Літак-запускалка "Параскуф" Bambi 0692A 46 см Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Приготуйтеся до захопливих ігор на свіжому повітрі з запускалкою "Параплан" ! Ця іграшка, що працює за принципом рогатки, подарує вашій дитині безліч радісних моментів, спостерігаючи за польотом яскравого параплана з пластиковою фігуркою.
Особливості та переваги: Динамічна гра: Запускалка дозволяє легко відправляти параплан у повітря, забезпечуючи активні та рухливі ігри на відкритих просторах. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 46 см, 8 см, пластиковою.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рогатка |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Літаки |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 9 |
| Габарити: висота | 3 |
| Вид | Спортивні ігри |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 78 ₴


