
Літак-запускалка "Пістолет" Bambi 77177 Жовтий
- Немає в наявності
- Код: 77177(Yellow)
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Літак-запускалка "Пістолет" Bambi 77177 Жовтий
Літак-запускалка "Пістолет" Bambi 77177 Жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо чудову іграшку, яка гарантовано підвищить рухову активність вашої дитини та стане ідеальним вибором для веселих ігор на свіжому повітрі в теплу пору року! Цей запускач літаків, що працює за принципом арбалета, подарує незабутні моменти радості та азарту як дітям, так і дорослим.
Для запуску необхідно лише відтягнути затвор і натиснути на спусковий гачок. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 1 шт, 2 шт.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Літаки |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Спортивні ігри |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 69 ₴


