
Генератор мильних бульбашок "Динозавр" 6267 зі світлом та звуком Помаранчевий
- Готово до відправки
- Код: 6267(Orange)
546 ₴
Генератор мильних бульбашок "Динозавр" 6267 зі світлом та звуком Помаранчевий
Генератор мильних бульбашок "Динозавр" 6267 зі світлом та звуком Помаранчевий — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Мильні бульбашки — це не тільки чудова забава, а й надзвичайно корисна розвага для розвитку вашого малюка. Вони пропонують унікальні можливості для тренування важливих навичок у легкій та цікавій формі.
Як мильні бульбашки сприяють розвитку: Зорове сприйняття та відстеження об'єктів: Спостерігаючи за тим, як бульбашка неквапливо переміщається в повітрі, у дитини активно розвивається зорове сприйняття .
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Пістолет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 27 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Блістер |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтогарячий |
- Ціна: 546 ₴








