
Генератор мильних бульбашок "Дельфін" 001-7 зі світлом та звуком Синій
- Готово до відправки
- Код: 001-7(Blue)
411 ₴
Генератор мильних бульбашок "Дельфін" 001-7 зі світлом та звуком Синій
Генератор мильних бульбашок "Дельфін" 001-7 зі світлом та звуком Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Мильні бульбашки — це не тільки чудова забава, а й надзвичайно корисна розвага для розвитку вашого малюка. Вони пропонують унікальні можливості для тренування важливих навичок у легкій та цікавій формі.
Як мильні бульбашки сприяють розвитку: Зорове сприйняття та відстеження об'єктів: Спостерігаючи за тим, як бульбашка неквапливо переміщається в повітрі, у дитини активно розвивається зорове сприйняття .
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Пістолет |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вага товару | 0.4 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Блістер |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 411 ₴


