
Генератор мильних бульбашок 3939-136 A, з підсвічуванням Рожевий
- Готово до відправки
- Код: 3939-136 A(Pink)
302 ₴
Генератор мильних бульбашок 3939-136 A, з підсвічуванням Рожевий
Генератор мильних бульбашок 3939-136 A, з підсвічуванням Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Приготуйтеся до неймовірно ефектних та красивих літніх забав з установкою "Bubble Blaster" 3939-136 A ! Цей потужний бластер для мильних бульбашок стане невід'ємною частиною активних ігор на свіжому повітрі та неодмінно приведе малюків у захват, створюючи справжнє шоу.
Особливості бластера: Сучасний дизайн: Бластер має стильний напівпрозорий корпус, прикрашений блискітками та обрамлений чорними елементами, що виділяє його серед інших іграшок. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 15 см.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 73 мм |
| Довжина | 332 мм |
| Висота | 135 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Автомат |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 33.2 |
| Габарити: ширина | 7.3 |
| Габарити: висота | 13.5 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 302 ₴


