
Генератор мильних бульбашок "Динозавр" ZR161 світло, звук, рух Червоний
- Готово до відправки
- Код: ZR161(Red)
677 ₴
Генератор мильних бульбашок "Динозавр" ZR161 світло, звук, рух Червоний
Генератор мильних бульбашок "Динозавр" ZR161 світло, звук, рух Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Подаруйте вашій дитині години неймовірних розваг на свіжому повітрі з нашим музичним динозавром ! Ця інтерактивна іграшка стане ідеальним супутником для літніх ігор, наповнюючи простір світлом, звуками та чарівними мильними бульбашками.
Особливості та функції: Музичний супровід: Динозавр відтворює приємні мелодії, які додають веселощів та створюють святкову атмосферу. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 8 см.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 142 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 142 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Тип | Автомат |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 14.2 |
| Габарити: висота | 14.2 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | 4 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 677 ₴


