Новинка

Набір для творчості Термомозаїка 6111 Зірка
- Готово до відправки
- Код: 61111-3
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте універсальну розвагу, що не лише подарує радість, а й розвиватиме важливі навички? Представляємо цікавий дитячий набір для творчості з термомозаїки, який ідеально підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток віком від п'яти років!
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбінований; виробник: bambi.
Переваги товару:
- Набір для творчості з термомозаїки: Створи шедевр власноруч!
- Кольорові намистини (термопікселі): Яскраві намистини для створення різноманітних фігурок.
- Термопапір: Спеціальний папір для фіксації готового виробу.
- Інструкція для початківців: Детальні та зрозумілі вказівки, які допоможуть дитині легко освоїти техніку.
Додатково: упаковка: Поліетиленовий пакет; розмір упаковки: 12 x 1.5 x 20 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 12 |
| Габарити: ширина | 1.5 |
| Габарити: висота | 20 |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набори мозаїки для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Найменування різновиду | Зірка |
- Ціна: 105 ₴


