Новинка

Кубик зі змійкою T1110 в коробці Зелений T1110(Green)
- Готово до відправки
- Код: T1110(Green)
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубик зі змійкою T1110 в коробці Зелений T1110(Green)
Кубик зі змійкою T1110 в коробці Зелений T1110(Green) — це якісна головоломка змійка для дітей 6 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 6 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 11 x 7 x 26 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 3x3, Кубик Рубика різної форми |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 26 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 11 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 26 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 193 ₴


