Новинка

Центр розвивальний "Бізі-планшет" 25889E, звук, світло Вид 2
- Немає в наявності
- Код: 25889E(Blue)
907 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізіборд: корисна гра для дитини
Центр розвивальний "Бізі-планшет" 25889E, звук, світло Вид 2 — це бізіборд для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 18 міс, виготовлена з матеріалу Комбінований. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Багато ігрових зон в одній іграшці.
- Допомагає зайняти дитину корисною самостійною грою.
- Вдалий варіант для дому, дороги та подарунка.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Побутові навички
- Логіку
- Самостійність
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 18 міс
- Особливості: Световые эффекты|Звуковые эффекты
- Живлення: 3 батарейки типа АА (в комплект не входят)
- Розмір: 325 x 55 x 310 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 310 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 32.5 |
| Вікова група | Від 1,5 років |
| Габарити: ширина | 5.5 |
| Габарити: висота | 31 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Найменування різновиду | Вид 2 |
- Ціна: 907 ₴


