
Лопата пластикова дитяча А Технок 3398TXK-9-10 з наклейкою Ведмеді
- Готово до відправки
- Код: 3398TXK-10(Bears)
128 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Лопата пластикова дитяча А Технок 3398TXK-9-10 з наклейкою Ведмеді
лопата пластикова дитяча А Технок 3398TXK-9-10 з наклейкою Ведмеді — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо нове покоління дитячих лопаток, виготовлених із застосуванням прогресивної технології IML (In-Mould Labelling) ! Це не просто іграшка, а надійний помічник для дитини в будь-яку пору року.
Що таке технологія IML і чому це важливо для іграшок? Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластик, пластикова.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лопата |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 680 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 210 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 4 |
| Габарити: ширина | 68 |
| Габарити: висота | 27 |
| Вага товару | 0.21 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Ведмедики |
- Ціна: 128 ₴


