
Лопата дитяча 2148TXK, пластикова Зелений
- Готово до відправки
- Код: 2148TXK(Green)
111 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Лопата дитяча 2148TXK, пластикова Зелений
лопата дитяча 2148TXK, пластикова Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі лопати зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
лопатка — це універсальна та незамінна іграшка для всіх дітей, яка подарує безліч цікавих завдань у будь-яку пору року! Де знадобиться лопатка: Пісочниця та сад: Це ідеальний інструмент для будівництва пісочних замків влітку та збору сухого листя восені.
Допомога на городі: Ваш малюк із лопаткою стане справжнім першим помічником у роботі на городі, з радістю допомагаючи копати та збирати врожай. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, пластикова.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лопата |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 270 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 68 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 27 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 111 ₴


