Новинка

Головоломка Кубик Рубік "Змійка" 588-7A (Black) Червоний 588-7A(Red)
- Немає в наявності
- Код: 588-7A(Red)
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка Кубик Рубік "Змійка" 588-7A (Black) Червоний 588-7A(Red)
Головоломка Кубик Рубік "Змійка" 588-7A (Black) Червоний 588-7A(Red) — це якісна головоломка змійка для дітей 3 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 3 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 20 x 13 x 5 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика різної форми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Головоломки |
| Вага товару | 0.4 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 124 ₴


