Новинка

Набір для творчості термомозаїка 6 в 1 НТ - 23 Вид 1
- Готово до відправки
- Код: НТ-23-01
173 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо захопливий набір для термомозаїки, який дозволить вашій дитині створити унікальні фігурки, що стануть оригінальними магнітами!
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбінований; виробник: апельсин.
Переваги товару:
- Набір для термомозаїки: Створюйте власні магніти!
- 600+/- термопікселів – достатньо для створення 6 різноманітних фігурок.
- Пластмасова основа – 1 шт. для зручного складання візерунків.
- Самоклеюча магнітна стрічка – для перетворення готових фігурок на 6 магнітів.
Додатково: упаковка: Картонна коробка; розмір упаковки: 23 x 14.5 x 3 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Апельсин |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Кількість фішок | 600 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 145 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23 |
| Габарити: ширина | 14.5 |
| Габарити: висота | 3 |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набори мозаїки для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Вид 1 |
- Ціна: 173 ₴


