Новинка

Дерев'яна магнітна іграшка Лабіринт MD 1792 - 1 Стегозавр, 12 ел., Від 12 міс, MD 1792-2
- Готово до відправки
- Код: MD 1792-2
222 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна магнітна іграшка Лабіринт MD 1792 - 1 Стегозавр, 12 ел., Від 12 міс, MD 1792 - 2 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 12 міс.
- Користь: тренує логіку, уважність і просторове мислення.
- Матеріал: Комбінований.
- Комплектація: 12 елементів.
- Колір: Синій.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 220x20x190 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лабіринт |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Синій |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 22 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 2 |
| Габарити: висота | 19 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.15 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Найменування різновиду | Стегозавр |
- Ціна: 222 ₴


