
Дитяча іграшка граблі "Гулівер" 1417TXK 50 см Рожевий
- Готово до відправки
- Код: 1417TXK(Pink)
56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча іграшка граблі "Гулівер" 1417TXK 50 см Рожевий
Дитяча іграшка граблі "Гулівер" 1417TXK 50 см Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Грабельки — це справді універсальна та незамінна іграшка для кожної дитини! Вона не лише подарує безліч годин захопливих ігор, а й стане чудовим помічником у різноманітних "дорослих" справах у саду та на городі.
Безмежні можливості для гри та розвитку: З цими грабельками малюк зможе збирати сухе листя або траву, допомагати "садити" та "доглядати" за рослинами. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 50 см, пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Граблі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 50 |
| Габарити: ширина | 3.5 |
| Габарити: висота | 14 |
| Вид | Один предмет |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 56 ₴


