
Дитяча іграшка лопата "Гулівер" 5101TXK 50 см Зелений
- Готово до відправки
- Код: 5101TXK(Green)
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча іграшка лопата "Гулівер" 5101TXK 50 см Зелений
Дитяча іграшка лопата "Гулівер" 5101TXK 50 см Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
лопатка — це справді універсальна та незамінна іграшка для всіх дітей! Вона не лише подарує безліч годин захопливих ігор, а й стане чудовим помічником у різноманітних справах, як у пісочниці, так і в саду чи навіть взимку.
Безмежні можливості для гри та розвитку: У пісочниці та на пляжі: З нею можна створювати пісочні замки, будувати тунелі, копати "скарби" та втілювати найсміливіші архітектурні фантазії. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 50 см, пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лопата |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Висота | 135 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 46.5 |
| Габарити: ширина | 5.5 |
| Габарити: висота | 13.5 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 57 ₴


