
Летючий трансформерний м'яч 1002-3 світиться Фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: 1002-3(Violet)
237 ₴
Летючий трансформерний м'яч 1002-3 світиться Фіолетовий
Летючий трансформерний м'яч 1002-3 світиться Фіолетовий — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ця літаюча тарілка-м'яч трансформер – ідеальний вибір для активного та веселого дозвілля з сім'єю чи друзями на природі. Вона сподобається не тільки дітям, а й дорослим, адже підходить для будь-яких рухливих ігор, привносячи в них елемент несподіванки та захоплення.
Просто натисніть на м'яч, і він знову трансформується в диск, який зручно переносити в сумці або рюкзаку. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 5 см, 16 см, пластику, пластик.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Фрісбі |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр | 225 мм |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Основні | |
| Тип | Куля |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Фіолетовий |
- Ціна: 237 ₴


