Новинка

Дитяча іграшка "Відерце" 0082TXK об'єм цебра 1,8 л Зелений
- Готово до відправки
- Код: 0082TXK(Green)
56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Відерце" 0082TXK об'єм цебра 1,8 л Зелений
Дитяча іграшка "Відерце" 0082TXK об'єм цебра 1,8 л Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо «Ведерко ТехноК» арт. 0082 — ідеальну іграшку для маленьких любителів будівництва та креативних розваг у пісочниці або на пляжі!
Це відерце у формі замку стане не просто засобом для гри, а й інструментом розвитку дитячої уяви та моторики. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 150 мм |
| Об`єм | 1800 мл |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 56 ₴


