
Вентилятор ручний портативний 301AB, з підставкою Рожевий
- Готово до відправки
- Код: 301AB(Pink)
518 ₴
Вентилятор ручний портативний 301AB, з підставкою Рожевий
Вентилятор ручний портативний 301AB, з підставкою Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей маленький акумуляторний вентилятор – ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт та свіжість навіть в умовах обмеженого простору. Він стане вашим незамінним помічником у спекотну погоду, забезпечуючи приємний потік повітря без зайвого шуму.
Особливості та переваги: Компактність та портативність: Завдяки складній ручці, вентилятор легко трансформується та може використовуватися як настільний вентилятор вдома чи в офісі, так і під час прогулянок.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип вентилятора | Безлопатевий |
| Варіант установки | Настільний |
| Регулювання швидкості | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 23 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 7 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Зелений |
| Тип | Вентилятор |
| Вид | Аксесуари |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти |
- Ціна: 518 ₴


