
Іграшка «лопатка Бульдозер ТехноК» 1202TXK 38 см Синій
- Немає в наявності
- Код: 1202TXK(Blue)
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка «лопатка Бульдозер ТехноК» 1202TXK 38 см Синій
Іграшка «лопатка Бульдозер ТехноК» 1202TXK 38 см Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі лопати зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо іграшку "лопатка Бульдозер ТехноК" — ідеальний вибір для маленьких будівельників та любителів активних ігор на свіжому повітрі! Ця лопатка перетворить будь-яку пісочницю, пляж чи снігові кучугури на справжній будівельний майданчик.
Особливості та переваги: Оригінальний дизайн: лопатка виконана у формі бульдозера, що неодмінно приверне увагу малюка та зробить її улюбленою іграшкою. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 38 см.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лопата |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Синій |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 18.5 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 90 ₴


