
Дитячий банківський термінал-скарбничка «Ракета» MK-5401, ключ, звукові ефекти, звуки тварин, бірюзова
- Готово до відправки
- Код: MK 5401(Turquoise)
433 ₴
Дитячий банківський термінал-скарбничка «Ракета» MK-5401, ключ, звукові ефекти, звуки тварин, бірюзова — цікава дитяча скарбничка, яка допомагає в ігровій формі знайомитися з накопиченням грошей і дбайливим ставленням до власних заощаджень.
Модель підходить для монет і купюр, а інтерактивні функції роблять процес використання ще цікавішим. Серед особливостей — ключ, звукові ефекти і звуки тварин.
Корпус виготовлений із безпечних матеріалів і розрахований на активне дитяче використання. Бірюзова колір робить модель помітною та привабливою для дитини.
Така скарбничка-сейф стане вдалим подарунком і допоможе перетворити перші кроки до фінансової грамотності на захопливу гру. Оформлюйте замовлення, щоб потішити дитину захопливою та корисною покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 5 років |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Габарити: ширина | 12.5 |
| Габарити: висота | 16 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Найменування різновиду | Бірюзовий |
- Ціна: 433 ₴


