
Дитячий іграшковий набір "лопатка+грабельки" 2865TXK Жовтий
- Готово до відправки
- Код: 2865TXK(Yellow)
31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий іграшковий набір "лопатка+грабельки" 2865TXK Жовтий
Дитячий іграшковий набір "лопатка+грабельки" 2865TXK Жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо маленькі кольорові лопатки та грабельки – ідеальний набір для ваших малюків, який допоможе їм у будівництві грандіозних пісочних замків та створенні різноманітних пасочок. Цей комплект розроблений для максимальної зручності та веселощів!
Це означає, що іграшка не займе багато місця у відерку чи сумці, і її завжди можна легко взяти з собою на прогулянку, не боячись загубити окремі елементи. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 65 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16.5 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 31 ₴


