Новинка

Дитяча ігрова лопатка "Совок " 9291TXK, размір 23 см Синій
- Немає в наявності
- Код: 9291TXK(Blue)
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча ігрова лопатка "Совок " 9291TXK, размір 23 см Синій
Дитяча ігрова лопатка "Совок " 9291TXK, размір 23 см Синій — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо наш совок — справжній універсал для ігор у пісочниці! Його можна використовувати як класичний совок, так і, завдяки високим бічним стінкам, як маленьку зручну лопатку .
Ми впевнені, що в «арсеналі» кожного малюка для гри в пісочниці має бути щонайменше два таких совка. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 23 см, пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лопата |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 232 мм |
| Висота | 68 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23.2 |
| Габарити: ширина | 4.5 |
| Габарити: висота | 6.8 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 27 ₴


