
Дитяча іграшка "Лійка-2" 3060TXK, розмір 16 см Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 3060TXK(Pink)
56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча іграшка "Лійка-2" 3060TXK, розмір 16 см Рожевий
Дитяча іграшка "Лійка-2" 3060TXK, розмір 16 см Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо «Лійку 2 ТехноК» — яскраву та функціональну іграшку, яка стане незамінним помічником вашого малюка під час ігор в пісочниці та догляду за рослинами. Ця лійка створена для того, щоб зробити час, проведений на свіжому повітрі, ще більш цікавим та корисним!
Особливості та переваги: Привабливий дизайн: Двоколірний дизайн лійки привертає увагу та робить її помітною серед інших іграшок. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 16 см.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Лійка |
| Упаковка | Без упаковки |
| Кількість у наборі | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 10 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 56 ₴


