Новинка

Дитячий набір для гри в пісочниці "Млинок" 9963TXK Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 9963TXK(Pink)
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір для гри в пісочниці "Млинок" 9963TXK Рожевий
Дитячий набір для гри в пісочниці "Млинок" 9963TXK Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка "Млинок ТехноК" — це не просто яскрава та захоплююча забавка, це оригінальний, цікавий та вражаючий спосіб розважити вашого малюка. Динамічна й весела — саме те, що потрібно для активного розвитку дитини.
Лопаті починають рух, якщо полити їх водичкою або просто подути. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 97 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 134 мм |
| Вага | 104 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16.5 |
| Габарити: ширина | 9.7 |
| Габарити: висота | 13.4 |
| Вага товару | 0.104 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 118 ₴


