Новинка

Набір для пісочниці "Латаття №5" 1074 лопатка, граблі Жовто-зелений
- Немає в наявності
- Код: 1074(Yellow-Green)
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для пісочниці "Латаття №5" 1074 лопатка, граблі Жовто-зелений
Набір для пісочниці "Латаття №5" 1074 лопатка, граблі Жовто-зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Пісочний набір «Латаття» №5 — це незамінний комплект для будь-якої прогулянки, адже складається з лопатки та грабельок . Без цих предметів просто неможливо обійтися в пісочниці чи на пляжі, де кожен малюк прагне побудувати свій унікальний замок чи вирити найглибший тунель!
Особливості та переваги: Функціональність: Набір включає два ключові інструменти, необхідні для різноманітних ігор з піском.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 20 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 5.5 |
| Габарити: висота | 9.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.02 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовто-зелений |
- Ціна: 16 ₴


