Новинка

Дитяча іграшка "Лійка сад" 2446 розмір 17 см Жовтий
- Немає в наявності
- Код: 2446(Yellow)
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Лійка сад" 2446 розмір 17 см Жовтий
Дитяча іграшка "Лійка сад" 2446 розмір 17 см Жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка «Лійка» — це незамінний аксесуар для ігор на свіжому повітрі та маленьких помічників у саду. Вона виготовлена з високоякісного пластику, що гарантує її довговічність та безпеку для дитини.
Особливості та переваги: Надзвичайно зручний ергономічний дизайн: Завдяки продуманій формі, лійка ідеально лежить у дитячих ручках. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 17 см, пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лійка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 17 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 67 ₴


