
Дитячі іграшкові грабельки "Г-5" 1-107 розмір 18,5 см Зелений
- Готово до відправки
- Код: 1-107(Green)
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячі іграшкові грабельки "Г-5" 1-107 розмір 18,5 см Зелений
Дитячі іграшкові грабельки "Г-5" 1-107 розмір 18,5 см Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка "Граблі" — це незамінний аксесуар для активних ігор на природі та в пісочниці. З нею ваш малюк зможе не лише весело провести час на свіжому повітрі, а й відчути себе справжнім помічником, допомагаючи дорослим у саду!
Особливості та переваги: Універсальність: Ідеально підходить для ігор з піском, опалим листям або навіть легкими садовими роботами під наглядом дорослих. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 5 см.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Граблі |
| Паковання | Без паковання |
| Кількість у наборі | 1 |
| Розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Висота | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 5 |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 18 ₴


