Новинка

Іграшковий пускач серії "Air Storm" Zing AS610 SKY RIPPERZ із двома ракетами
- Немає в наявності
- Код: AS610
311 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий пускач серії "Air Storm" Zing AS610 SKY RIPPERZ із двома ракетами
Іграшковий пускач серії "Air Storm" Zing AS610 SKY RIPPERZ із двома ракетами — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшковий запускач з двома ракетами серії 'Air Storm' - SKY RIPPERZ — це інноваційна іграшка, що гарантує максимальні розваги для всієї родини! Приготуйтеся до захопливих запусків та незабутніх емоцій!
Просто зачепіть ракету, відтягніть назад та відпускайте!
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zing |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рогатка |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна дальність стрільби | 50 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 342 мм |
| Вага | 139 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Ширина упакування | 44 мм |
| Висота упаковки | 342 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 11.5 |
| Габарити: ширина | 4.4 |
| Габарити: висота | 34.2 |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 0.139 |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Стать | Для хлопчиків |
- Ціна: 311 ₴










