Новинка

Стікерна мозаїка "Сова та Фламінго" 10100514У з розмальовкою
- Немає в наявності
- Код: 10100514У
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітна мозаїка 2 в 1: Совеня та Фламінго — твори та розвивайся!
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: мозаїка; матеріал: комбінований; виробник: ranok creative.
Переваги товару:
- Пориньте у світ творчості з унікальним набором магнітних мозаїк "Совеня та Фламінго"! Це не просто іграшка, а цілий простір для розвитку фантазії та корисних навичок.
- Що особливого в цьому наборі?
- Дві мозаїки в одному: У комплекті ви знайдете елементи для створення двох чарівних об'ємних стікерних мозаїк — милого совеняти та граціозного фламінго. Кожну готову мозаїку можна перетворити на прикольний магніт, який прикрасить будь-яку металеву поверхню.
- Зручна упаковка-сумочка: Набір представлений в оригінальній формі сумочки, що додає йому привабливості та зручності для зберігання і перенесення.
Додатково: упаковка: Поліетиленовий пакет; розмір упаковки: 23.5 x 0.5 x 16 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranok Creative |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Магнітна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 5 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23.5 |
| Габарити: ширина | 0.5 |
| Габарити: висота | 16 |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.05 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Мова видання | Українська |
| Видавництво | Ранок |
- Ціна: 145 ₴



