
Розчин мильних бульбашок CL3405, 500 мл
- Немає в наявності
- Код: CL3405B
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Розчин мильних бульбашок CL3405, 500 мл
Розчин мильних бульбашок CL3405, 500 мл — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Хто не пам'ятає дитячого захвату від перламутрових, великих куль, що переливаються всіма кольорами веселки і летять, немов створіння з чарівної казки! Ці вислизаючі краплі дива завжди викликали подив та радість.
Якщо ви хочете подарувати своєму малюкові ці прекрасні відчуття, просто купіть йому мильні бульбашки — і ціле море позитивних емоцій гарантоване! Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластиковому.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 500 мл |
| Колір | Синій |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 188 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Мильний розчин |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 18.8 |
| Габарити: ширина | 6.8 |
| Габарити: висота | 6.8 |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 0.5 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Банка |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 44 ₴


