
Розчин мильних бульбашок CL3450, 1000 мл
- Немає в наявності
- Код: CL3450L
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Розчин мильних бульбашок CL3450, 1000 мл
Розчин мильних бульбашок CL3450, 1000 мл — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Хто з нас не пам'ятає дитячого почуття захвату і здивування, побачивши перламутрові кулі, що переливаються всіма кольорами веселки? Якщо ви хочете подарувати своєму малюкові ці прекрасні відчуття і забезпечити йому ціле море позитивних емоцій, тоді доливка для мильних бульбашок 1000 мл — саме те, що вам потрібно!
На жаль, мильний розчин у маленькому флаконі швидко закінчується, але це не проблема! Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластиковому, пластиковий.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм ємності | 1000 мл |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 237 мм |
| Висота | 84 мм |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Тип | Мильний розчин |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23.7 |
| Габарити: ширина | 6.8 |
| Габарити: висота | 8.4 |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 1 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Банка |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 65 ₴


