
Набір для пісочниці "Дзвіночок №1" 0978 відерце, лопатка, граблі Зелений
- Немає в наявності
- Код: 0978(Green)
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір для пісочниці "Дзвіночок №1" 0978 відерце, лопатка, граблі Зелений
Набір для пісочниці "Дзвіночок №1" 0978 відерце, лопатка, граблі Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо пісочний набір «Дзвіночок» №1 – яскравий та привабливий комплект, який неодмінно сподобається вашому малюкові та посяде гідне місце серед улюблених іграшок. Цей набір створений для захопливих ігор у пісочниці або на пляжі, дозволяючи дитині створювати справжні піщані шедеври!
Трьох пасочок у вигляді симпатичних звіряток, що додасть грі елемент рольових ігор та фантазії. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 185 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 7 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 17 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.185 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 109 ₴


