
Набір для пісочниці "Ромашка №5" 1135 лопатка, граблі Синьо-червоний
- Готово до відправки
- Код: 1135(Blue-Red)
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір для пісочниці "Ромашка №5" 1135 лопатка, граблі Синьо-червоний
Набір для пісочниці "Ромашка №5" 1135 лопатка, граблі Синьо-червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо пісочний набір «Ромашка» №5 — дуже функціональний комплект, що складається з лопатки та грабельок. Ці незамінні помічники зроблять кожну прогулянку, особливо в пісочниці або на пляжі, ще більш захопливою та продуктивною для вашого малюка!
Особливості та переваги: Основні інструменти для пісочниці: Як обійтися без зручної лопатки під час будівництва грандіозного пісочного замку або високої вежі!
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 65 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 5.5 |
| Габарити: висота | 9.5 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.065 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синьо-червоний |
- Ціна: 33 ₴


