
Дитячий пісочний набір "Автобус-бусік" 0091 лопатка, граблі Червоний
- Готово до відправки
- Код: 0091(Red)
217 ₴
Дитячий пісочний набір "Автобус-бусік" 0091 лопатка, граблі Червоний
Дитячий пісочний набір "Автобус-бусік" 0091 лопатка, граблі Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Представляємо автобус «Бусик» №2 — яскрава та барвиста дитяча іграшка, спеціально розроблена для малюків від 3-х років. Цей комплект стане незамінним помічником для захопливих ігор у пісочниці, поєднуючи функціональність та безпеку.
Особливості та переваги: Повний комплект для ігор: У наборі, крім самого автобуса-машинки, ви знайдете лопатку, грабельки та дві фігурні пасочки . Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, машинки.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 390 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 15.5 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.39 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 217 ₴


