Новинка

Дитяча пірамідка "Конус" ТехноК 2360TXK 31 см Зелений
- Немає в наявності
- Код: 2360TXK(Green)
252 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча пірамідка: корисна гра для дитини
Дитяча пірамідка "Конус" ТехноК 2360TXK 31 см Зелений — це дитяча пірамідка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 12 міс, виготовлена з матеріалу Комбінований, у наборі 10 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Проста й зрозуміла механіка для найменших.
- Яскраві елементи привертають увагу дитини.
- Підходить для перших занять удома.
Що розвиває:
- Розуміння розміру та послідовності
- Дрібну моторику
- Координацію
- Увагу
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Кількість елементів: 10
- Розмір: 150 x 150 x 310 см
- Упаковка: Сітка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пірамідка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 220 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 15 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 31 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 252 ₴


