
Дитячий "Набір садівника" ТехноК 8270TXK
- Готово до відправки
- Код: 8270TXK
293 ₴
Дитячий "Набір садівника" ТехноК 8270TXK
Дитячий "Набір садівника" ТехноК 8270TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Тепла пора року – найкращий час, щоб більше гуляти надворі, гратися в пісочниці, купатися у басейні та копати м'яча. А ще дітки охоче допомагають батькам, бабусі та дідусю у саду та на городі.
Поратися на клумбі, пересадити квіти, підстригти кущі та зібрати врожай – завжди є багато роботи! Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 1 шт, 2 шт, пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Садівник |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 390 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 14 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Габарити: висота | 16 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 0.39 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 30х16х14 |
- Ціна: 293 ₴







