Новинка

Дитячий "Набір садівника" ТехноК 8287TXK
- Немає в наявності
- Код: 8287TXK
143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий "Набір садівника" ТехноК 8287TXK
Дитячий "Набір садівника" ТехноК 8287TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Тепла пора року – найкращий час, щоб більше гуляти надворі, гратися в пісочниці, купатися у басейні та копати м'яча. А ще дітки охоче допомагають батькам, бабусі та дідусю у саду та на городі.
Поратися на клумбі, пересадити квіти, підстригти кущі та зібрати врожай – завжди є багато роботи! Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 1 шт, 2 шт, пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Садівник |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 140 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12 |
| Габарити: ширина | 24 |
| Габарити: висота | 12.5 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 0.14 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 24х12,5х12 |
- Ціна: 143 ₴




