
Набір для гри в пісочниці ТехноК 6009TXK у валізі
- Готово до відправки
- Код: 6009TXK
652 ₴
Набір для гри в пісочниці ТехноК 6009TXK у валізі
Набір для гри в пісочниці ТехноК 6009TXK у валізі — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Мега крутий «Набір для гри з піском» у яскравому валізі — ідеально для літніх пригод! Представляємо мега крутий «Набір для гри з піском» у яскравому валізі — іграшку, яка стане незамінним супутником для кожного малюка під час літніх розваг!
Цей набір поєднує в собі практичність, функціональність та яскравий дизайн, що неодмінно приверне увагу дітвори. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 345 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 868 г |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 34.5 |
| Габарити: висота | 26 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 0.868 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Валіза |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 34,5х26х16 |
- Ціна: 652 ₴







